sadsad x
asdasd

kargo-bilgi.jpg (117 KB)
Garanti ve İade Koşulları
Anlaşmalı kargomuz ARAS KARGO'dur. Lütfen iade/değişim olacak ürünleri ARAS KARGO ile geri gönderiniz.
Farklı kargo firması ile karşı ödemeli gönderilen ürünlerin kargo ücreti müşteriye aittir. Firmamıza ödemeli gönderildiği taktirde anlaşmalı olmadığımız için maalesef kabul edilmeyecektir.


"Aras Kargo ile anlaşmamız olduğu için kargo ücretleri oldukça uygundur. Anlaşmalı olmadığımız farklı kargo şirketlerinin ücreti çok yüksektir. Bu sebeple farklı kargo firmasi ile bize gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir."Ambalajı hasar görmüş, kesilmiş, atılmış, faturası kaybolmuş
ürünlerde İADE/DEĞİŞİM yapılmamaktadır.


İADE

Cimnastikcim.com’dan satın aldığınız ürünü satış tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün “kullanılmamış” olup ambalajına herhangi bir şekilde zarar vermemiş olmak kaydıyla iade sağlanmaktadır. Ürünü ve faturasını mutlaka anlaşmalı kargo şirketimiz olan ARAS Kargo ile gönderiniz. Farklı kargo şirketleri ile yapılan gönderimlerin kargo ödemeleri müşteri tarafından karşılanır. İade edeceğiniz ürün, kutusu, ambalajı ve aksesuarları ile birlikte “eksiksiz ve hasarsız” olmalıdır.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 5-7 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılır. Kredi kartlı ödemelerde ücreti geçerli kredi kartınıza, banka havalesi ile yapılmış olması durumunda kayıt esnasında verilen Iban numaranıza geri ödenir.

“Önemli: Sütyen, külot gibi iç çamaşırları hijyenik olduğu için iade ya da değişim kesinlikle yapılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

DEĞİŞİM

TOP:
  • Değişim sadece mağazadan yapılmaktadır. Kargo ile geri alınamamaktadır.
  • Sibopları düşürülen, ya da patlayan toplarda iade ya da değişim yapılmamaktadır.
ÇEMBER:
  • Değişim sadece mağazadan yapılmaktadır. Kargo ile geri alınamamaktadır.
  • Ebatı kesilerek küçültülmüş çemberlerde iade ya da değişim yapılamamaktadır.
İÇ ÇAMAŞIR:
  • Sütyen, külot gibi iç çamaşırları hijyenik olduğu için iade ya da değişim kesinlikle yapılamamaktadır.
• Satış tarihinden itibaren 14 gün içerisinde değişim talep edebilirsiniz. Ürün kullanılmamış olup herhangi bir şekilde zarar görmemiş olmalıdır. Değişim yaptırmak istediğiniz ürünün kargo ücreti ALICI tarafından karşılanır.
• Değişimi sağlanan üründe 2. defa değişim istenirse kargo ücretleri tarafınızca karşılanır.

İPTAL
Siparişinizi kargo işlemi tamamlanmadan evvel dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ödemesi tamamlanmış ürünlerin ücreti 2-3 gün içerisinde tarafınıza iade edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.