1- Pazartesi-Cuma günleri saat 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 15:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.
2- Cuma 15:00’dan sonra, Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler takip eden haftanın ilk iş günü olan Pazartesi günü kargoya teslim edilir.
3- Cuma günü kargolanan siparişlerin teslimatları pazartesi günü başlamaktadır. Kargo firması cumartesi-pazar günü KAPALI olup teslimat ya da alım yapmamaktadır.
4- Kargo görevlisi gün içerisinde saat 15:00’da gelmektedir. Mücbir sebeplerden dolayı gelememesi durumunda doğacak gecikmeden firmamız sorumlu değildir.

" Yarışma, özel gösteriler, doğum günleri, yılbaşı öncesinde acil ihtiyacınız olan ürünleriniz için siparişlerinizi erken vermeye özen gösteriniz. Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikten sonra teslimat süresine maalesef karışamamaktayız. "

"CUMARTESİ ve PAZAR GÜNÜ KARGO TESLİMATI YAPILMAMAKTADIR"


Elimizde olmayan sebeplerden dolayı teslimat gecikmesi yaşanması durumunda lütfen Ups Kargo 444 00 66 numaralı telefondan bilgi alınız.
Cimnastikcim.com web sitesinden yaptığınız tüm alışverişler anlaşmalı kargo şirketi olan UPS KARGO ile gönderilmektedir. Siparişleriniz için gönderi takip numarası mail olarak size gönderilir. Bu numara ile siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz.
Bilgilendirme : Gün içerisinde kargoya verilen ürünler için aynı gün teslimat yapılmaz. Kargo şirketleri 24 saat sonra teslimatlara başlamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kargonuzun sorunsuzca teslim edilebilmesi için adreste alıcının olması gerekmektedir.
“Alıcı evde bulunamadığı takdirde ürünler firmamıza geri gelmekte ve iade kargo ücreti firmamızca tekrar ödenmektedir.
Bu gibi durumlarda yeniden gönderimler ALICI tarafından karşılanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için lütfen "Siparişlerim" sayfasındaki sipariş detaylarında bulunan kargo takip no üzerine tıklayınız,
ya da aşağıda bölüme manuel olarak sipariş takip kodunuzu da girebilirsiniz.
Keyifli alışverişler dileriz!
To track your order please click on the tracking number in "My Orders" page
or enter the tracking number manually below.
Kargo Takip
Prepared by  T-Soft E-Commerce.